Zapraszam do odwiedzenia gabinetu medycyny estetycznej! Dzięki mojej pomocy zwalczysz swoje niedoskonałości i zaakceptujesz siebie na nowo.


Nie wszyscy jesteśmy w stanie zaakceptować swoje wady i polubić mankamenty urody. Dzięki wizytom w gabinecie medycyny estetycznej moi klienci raz na zawsze zwalczają swoje kompleksy i rozpoczynają nowe- lepsze życie. Jeśli Twój wygląd nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz to zmienić!Zabiegi na twarz w Klinice MAG-DENT

Wykonuję profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej na twarz, mające na celu przywrócenie jej młodego wyglądu. Jestem w stanie przywrócić dobry i zdrowy wygląd skórze, poprzez zastosowanie najnowocześniejszych i w pełni bezpiecznych zabiegów. Stosuję zabiegi profilaktyczne, zapobiegające przedwczesnemu starzeniu się oraz usuwam jego pierwsze oznaki. Posiadam szeroką ofertę zabiegów na twarz w doskonałych cenach. Zabiegi mogą być stosowane przez kobiety i mężczyzn w każdym wieku. W zależności od stopnia zaawansowania problemu każdy pacjent otrzymuje indywidualne porady dotyczące usunięcia defektu.


Podczas wykonywania zabiegów stosuję najskuteczniejsze preparaty takie jak: wypełniacze, kwas hialuronowy i botoks. Moje doświadczenie pozwala na dobranie skutecznych zabiegów do potrzeb klientów. Korzystam z najwyższej jakości sprzętu oraz bezpiecznych dla skóry kosmetyków.


Wprowadzam do oferty nowoczesne zabiegi, dzięki czemu mogę zaproponować moim klientom najnowocześniejsze rozwiązania estetyczne.Teraz w niskiej cenie możesz wykonać zabiegi, które do tej pory były skierowane dla nielicznych!

lek. dent. Magdalena Jagielska

Witam Państwa na stronie internetowej MAG-DENT Gabinetu Stomatologicznego Magdaleny Jagielskiej. Zapewniam moim pacjentom komfortowe warunki wizyty w konkurencyjnych cenach. Uczestnicząc w licznych kursach doskonalących moje umiejętności oraz używając wysokiej jakości materiałów gwarantuję satysfakcjonujący końcowy efekt leczenia. Dbam o to, aby każdy pacjent był traktowany indywidualnie, a wizyta przebiegała w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Proszę o telefoniczną rejestrację, godziny przyjęć dopasowuję do wymagań każdego pacjenta. Serdecznie zapraszam.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

MAG-DENT Magdalena Jagielska
Ul. Wawrzynowicza 8/18
42-200 Częstochowa


Leczenie w ramach NFZ:
Ul. Kościuszki 27A
42-152 Opatów

Zadzwoń: tel. 504 234 859

Możliwość umówienia na dowolny dzień i godzinę.